1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Що ти будеш робити в наступні вихідні на Vape Week

Що ти будеш робити в наступні вихідні на Vape Week

Навіть не думай будувати плани на 12-13 листопада, адже в ці дні пройде супервейпінговий івент міжгалактичного масштабу - Ukrainian Vape Week!

Тебе чекають різноманітні конкурси, круті призи та подарунки від наших зарубіжних і вітчизняних спонсорів, а також музика від найкращих українських діджеїв і реперів.

Diamon Vapor - генеральні партнери TWSOV - судитимуть міжнародний вейп-контест World Series of Vaping і визначать переможців у змаганнях.

Українська компанія Wick & Wire подарує кожному учаснику флакончик своєї ексклюзивної преміум-жижі.

Крім грошового призу, переможців контеста нагородять подарунками від компанії Sub Ohm Innovations.

Тільки на Ukrainian Vape Week ти зможеш насолодитися неповторними смаками преміум-жиж родом зі Сполучених Штатів від таких легендарних брендів, як Simply Vapour і CAFE RACER VAPE.

У тебе є можливість абсолютно безкоштовно спробувати кращі зарубіжні рідини і протестити новітні девайси біля стенду французької компанії JWell.

На Vape Week ти зрозумієш, що українські суміші нітрохи не гірше американських. У цьому тобі допоможуть переконатися компанії Chicano, Ariant, YOZ і Virgin Vape.

Багато нового і цікавого в світі вейпа продемонструють шопи Vaping Stuff, Vape Shop Kiev і інші!

Думаєш, стільки шари не буває? А ти перевір! Реєструйся на Ukrainian Vape Week! Тут ти зможеш не тільки спробувати жижки, зацінити нове залізо, але і відірватися на повну!

buy ticket