1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Boxin DNA 75 by Hugo Vapor – боксмод, на який так довго чекали

Boxin DNA 75 by Hugo Vapor – боксмод, на який так довго чекали

Боксмод Boxin DNA 75 від компанії Hugo Vapor анонсували ще влітку, проте інформація про попередній продаж з'явилася щойно. Тож настав час поговорити про «напівновинку» докладніше.

Головні переваги мода - це, безумовно, плата DNA та можливість працювати тривалий час в автономному режимі. Боксмод живиться від двох акумуляторів 18650, хоча максимальна потужність пристрою становить лише 75Вт.

Передбачено встановлення ПЗ Evolv, отже є нагода істотно розширити програмні можливості гаджета.

Через незвичайний дизайн боксмод легко впізнати у своєму сегменті - його виконано у формі бочки. Виробник пропонує користувачеві два кольори моделі: чорний і білий.

Сталевий конектор розташовано на рівні корпусу. Для максимальної якості стиковки з атомайзером пін моду виконано з латуні.

На одній зі сторін розміщено дисплей і три пластикові кнопки управління платою.

Інженери також продумали відсік для акумуляторів: кришка тримається на корпусі завдяки двом широким прямокутним магнітам, тому не бовтається. Відсік просторий, встановлювати та виймати акумулятори дуже зручно.

Підсумовуючи, скажемо про боксмод Boxin DNA 75 by Hugo Vapor лише одне: шкода, що він не надійшов у продаж щойно з'явився.

buy ticket