1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Boneshaker і Vape Syndicate: найвинахідливіші учасники Ukrainian Vape Week

Boneshaker і Vape Syndicate: найвинахідливіші учасники Ukrainian Vape Week

Ukrainian Vape Week 12-13 листопада — це була не просто бомбезна вейп-тусовка з топовою шоу-програмою та світовими брендами. Захід виявився вдалим шансом для компаній-початківців заявити про себе на всю вейп-комьюніті. Винахідливі хлопці з Boneshaker і Vape Syndicate Ukrainian Custom (VSUC) скористалися нагодою та яскраво презентували власні марки.

Стенд Boneshaker (вітчизняна компанія з виробництва рідин) не оминув жоден відвідувач. Команда організувала міні-сцену з двома мотоциклами та привабливими красунями за кермом.

Ukrainian Vape Week

Свої жижки вони виставили на «бак з паливом».

Цих хлопців запам'ятають надовго, хоч на подібному заході вони виставлялися вперше.

На відміну від широкого розмаху Boneshaker, команда Vape Syndicate не мала навіть власного стенду. Ошатні «гангстери» та «мафіозі» прогулювалися майданчиком і фотографувалися з відвідувачами.

Ukrainian Vape Week

Вони організували конкурс: кожен, хто сфотографується з представником «синдикату» та викладе фото в соцмережі з потрібними тегами, автоматично потрапляв на різіграш жижок. Переможців визначав випадок, а нагороджували їх зі сцени VapeWeek.

Ukrainian Vape Week

«Ukrainian Vape Week — це тусовка вейперів, які тут відпочивають. Якби подібні виставки траплялися хоча би раз на місяць, а не один раз на півроку. Комьюніті постійно би розвивалося та доносило до мас, що палити шкідливо, а пар — це безпечно», — розказав про івент представник VSUC Євген.

Ukrainian Vape Week

Стеж за новинами Ukrainian Vape Week – тут є багато цікавого та важливого!

buy ticket