1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Blazer Mini by Sense – «молодший брат» 200-ї моделі

Blazer Mini by Sense – «молодший брат» 200-ї моделі

Не минуло й місяця після заяви від компанії Sense про атомайзер для навалу Blazer 200, як вона анонсувала спрощену версію цього дітиська – бачок Blazer Mini. Розглянемо головні відмінності.

На перший погляд розумієш - перед тобою «молодший брат» Blazer 200: новинка - його зменшена копія. Крізь скляний резервуар видно логотип компанії. Єдине, що тут «не так», - дві виїмки зверху з натяком на додаткові слоти для подачі повітря, але це не вони. Іноді виїмки - просто виїмки.

Відмінності у технічних параметрах випливають з нових компактних розмірів. Позаяк, діаметр тепер становить 22,8 мм, обсяг резервуару для рідини - 3,6 мл. Отвори знизу скоротилися з чотирьох до двох.

Ще одна особливість, яка вже не залежить від габаритів, - це поповнення комплекту поставки на два випарники з опором 0,4 і 0,6 Ом на потужностях 50-100 Вт.

Blazer Mini by Sense - атомайзер для вейперов, яких цікавить не висока потужність, а смачний пар і помірна його кількість. Хоча цей малюк все ж здатен на більше. Взагалі новинку варто розцінювати як спробу виробника вкотре потішити своїх фанатів. Схоже, йому це вдалося.

buy ticket