1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Battle RDA від Comp Lyfe: нарешті компанія випустила повноцінний девайс

Battle RDA від Comp Lyfe: нарешті компанія випустила повноцінний девайс

Американська компанія Comp Lyf спеціалізується на виробництві різноманітних девайсів для паріння, починаючи з модів і закінчуючи дріптипами. Якщо раніше треба було купувати всі елементи для повного сетапу окремо, зараз з`явилася можливість придбати дріпку з усіма деталями одразу. Перший атомайзер, який почали випускати в повноцінному вигляді, – це Battle RDA.

Він має стандартну конструкцію без нововведень і будь-яких цікавих рішень. Також немає додаткових деталей для заміни за бажанням парця.

Пристрій зроблено з трьох складових: база, що обслуговується, спідниця і дріптип. Замість повноцінної системи регулювання повітря є два отвори, які обдувають койли. Майданчик, що обслуговується, складається з трьох кольорових стійок з гравіюванням знизу ванночки.

Дизайн девайсу досить непоганий. Є моделі у різних кольорах, є з чого вибрати на власний смак. 810-й дріптип досить цікавий, на ньому вигравірувано назву компанії. Кріплення зроблено кільцем ущільнювача, розміщеному в конструкції спідниці атомайзера.

На корпусі дріпки також є гравіювання з назвою виробника та його логотипом.

Технічні характеристики:

  • матеріали – нержавійка і латунь;
  • конектор – 510-й;
  • діаметр – 24 мм;
  • висота – 42 мм;
  • вага – 60 г.

Вартість такої дріпки – 10 доларів.

buy ticket