1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

AT-7 by StentorianVapor & Wotofo – боксмод для гиків

AT-7 by StentorianVapor & Wotofo – боксмод для гиків

Більшість вейп-девайсів останніх двох років випуску злизані одне з одного, як під копірку, крім зовнішніх відмінностей в написі виробника. Знайти на ринку щось справді нове непросто. Потрібен нюх тренованого шукача чи гаджет, створений власноруч.

Але часом трапляється диво, коли якийсь виробник влучає в десятку та випускає абсолютно неординарний пристрій. Таким виявився боксмод AT-7, який створювали одразу дві компанії – StentorianVapor і Wotofo. Що ж незвичайного у ньому? А ось що.

Річ у тім, що зовні він схожий на корпус сучасних ПК з водяним охолодженням, чим привертає увагу. Крізь прозоре скло видно «начинку» девайса та трубочки, що імітують це охолодження. Ще є підсвітка, яка надає пристрою більшої схожості з гаджетами для завзятих гиків.

Задля такого яскравого дизайну довелося пожертвувати ергономікою: по-перше, бокс вийшов великогабаритним, по-друге, через незвичайну форму системника його не надто зручно тримати в руці. Однак це справа звички.

Технічна сторона дивує не менше. Виробник заявив максимальну потужність у 100 Вт, але користувачам її виставити не вдасться. Плата автоматично виставляє цей параметр в залежності від опору встановленого коіла. До речі, опір атомайзера – від 0,1 до 3 Ом.

Мод оснащено стандартним набором захистів: від перегріву, від КЗ, перезаряду та перерозряду.

Живиться від інтегрованого акумулятора на 3500 мАг, який заряджається через роз'єм micro-USB.

AT-7 by StentorianVapor & Wotofo – свіже рішення у світі вейп-девайсів, за що окрема подяка компаніям-розробникам. Вартість новинки $80.

buy ticket