1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Asylum Mods презентує унікальний RTA-атомайзер Sherman

Asylum Mods презентує унікальний RTA-атомайзер Sherman

Asylum Mods представила новий продукт – атомайзер Sherman RTA. Його унікальність полягає в кількох чинниках: комплектацію продумано до найдрібніших деталей, деякі частини девайсу сумісні з пристроями інших компаній, атомайзер вміщує різний об'єм рідини, а деки можуть бути різного діаметру.

У Великобританії індустрія вейпінгу дуже розвинена, всі нові продукти детально опрацьовують, тому вони мають бездоганну якість. Модель Sherman RTA, за словами виробників, – це справжній монстр у світі паріння. 100% насолоди смаковими якостями рідини, максимально можлива кількість пари та, за бажанням, зміна зовнішнього вигляду девайсу завдяки додатковим аксесуарам.

Sherman відрізняється чудовою збіркою та ретельно продуманим зовнішнім виглядом. Різьблення, гравірування та обробка дивовижні, у комплекті два баки для різних обсягів рідини (2 і 4 мл), які дозаправляються за кілька секунд.

Майданчик девайсу, що обслуговується, становить 28 мм, проте можна замовити модель з 30 мм. Атомайзер має широкі отвори для подачі повітря, а стійки для кріплення спіралей розташовано у центрі. Саме завдяки продуманому дизайну девайс передає повноцінний смак рідини та забезпечує велику кількість пари.

До комплекту входять чотири дріп-типи, сумісні з атомайзерами інших виробників.

Коштує чудо-девайс $90-100.

buy ticket