1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

Alpine RDTA by Syntheticloud – вартісна американська річ

Alpine RDTA by Syntheticloud – вартісна американська річ

Американську компанію Syntheticloud добре знають поціновувачі коштовних пристроїв - саме цей сегмент в пріоритеті у неї. Але нещодавно фахівці компанії вирішили розширити галузь діяльності та випустили Дріп-атомайзер Alpine.

Дизайн дріпки типовий для американців, але не типовий для RDTA, які заполонили ринок. Загалом, він увесь такий масивний і красивий. Представлений у трьох кольорах: золотому, сталевому та чорному.

База атомайзера позолочена у формі двох стійок з великими отворами в кожній. Зверху - хрестові титанові гвинти, відомі своєю міцністю.

Діаметр баку - 24 мм. Вміщує 3 мл рідини. До речі, заправляється зовсім просто: отвір для наповнення розташовано між стійками. Зняли кришку та залили.

Повітря до спіралей подається двома способами. Перший - завдяки системі бічного обдуву повітря надходить безпосередньо на спіралі. Другий - верхня система обдуву теж не пасе задніх, допомагаючи остудити пар. Налаштування здійснюється поворотом спідниці корпусу чи верхньої кришки.

Alpine RDTA by Syntheticloud - якісний Дріп-атомайзер, здатний привернути увагу покупців. Особливо, якщо нинішня ціна в $50 трохи знизиться.

buy ticket