1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

$5000 найкращому клаудчейзеру Європи!

$5000 найкращому клаудчейзеру Європи!

12-13 листопада в рамках VapeWeek відбудеться одна з найголовніших міжнародних подій – The World Series of Vaping. На неї чекає кожен вейпер у всіх куточках земної кулі. Цього року саме Україні випала честь провести цей вейп-захід, і ми зробимо це на найвищому рівні!

Хочеш стати однією з найвпізнаваніших особистостей всієї вейп-спільноти? А виграти $5000 та вирушити на відпочинок з холодних осінньо-зимових буднів у теплі краї?

Тоді бери участь в одному з найголовніших батлів року та спробуй виграти головний приз – $5000. Але одразу попереджаємо: змагання буде не з легких. Кожен хоче отримати цю заповітну суму, тому в турнірі братимуть участь не лише вітчизняні клаудчейзери, але й найкращі вейпери зі всього світу!

То що, мурашки вже пробігли? Вже уявляєш, як витрачатимеш виграні гроші? Почни втілювати це в життя вже сьогодні, купуй квиток на VapeWeek і реєструйся для участі в батлі: https://vapeweek.com.ua/uk/registration#ifr_top.

Це ще не все, що готують для тебе організатори VapeWeek. Стеж за оновленнями на сайті: https://vapeweek.com.ua/uk/news-vapeweek-kiev.

buy ticket