1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

19 вересня — Всесвітній День вейпінгу

19 вересня — Всесвітній День вейпінгу

Щорічно 19 вересня відзначають Всесвітній День вейпінгу.

Ти вже знаєш, як його відзначатимеш?

Вперше Всесвітній День вейпінгу святкували в 2012 році. Він здобув неймовірного успіху. Вейпери зі всієї планети підняли свої електронні цигарки, щоб привітати новий феномен - vaping, менш шкідливій альтернативі палінню.

Саме цього дня парці всіх країн світу згадують про усвідомлену відмову від цігарок і пишаються переходом на інноваційну альтернативу. Якщо ти новачок або ветеран вейпінгу, 19 вересня - це чудова нагода привітати себе з правильним вибором і відмовою від тютюнового диму, неприємного запаху та смол. Ще в цей день варто приділити час розмовам про вейпінг зі своїми друзями та знайомими, які ще не відмовилися від звичайних цигарок.

В Україні цей напрямок лише розвивається, тому, швидше за все, озвучена тобою інформація видасться новою для непарців-друзів і посприяє їхній відмові від згубної звички.

Вейпінг згуртовує людей в єдину велику спільноту. За роки існування цього поняття було створено цілу культуру паріння. Зараз парити - це дещо більше ніж замінити тютюнові вироби. Це означає бути частиною популярної, смачної та цікавої спільноти шанувальників вейпінгу.

Вейпінг стає частиною сучасного життя. Це нова форма культурного відпочинку, що активно набирає обертів земною кулею.

В Україні ще не склалася традиція відзначати День вейпінгу. Ми не можемо знати, коли він здобуде особливу важливість у нашій країні. Але ми знаємо напевно, де атмосфера вейпінгу зашкалюватиме - на VAPEXPO, яка відбудеться в Києві у перші вихідні жовтня. Приходь і заправ свій настрій позитивом на повний бак!

buy ticket