1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток

13Mech від Thir13en Modz - новий боттомфідер від малайзійців

13Mech від Thir13en Modz - новий боттомфідер від малайзійців

Компанія Thir13en Modz з Малайзії випустила черговий боксмод боттомфідер - формату 13Mech. Девайс прекрасно доповнює асортимент виробника.

Він виглядає дуже стильно і привабливо. Кожен парильник зможе обрати дизайн мода на свій розсуд: у наявності є пристрої всіх кольорів веселки. Якщо ж користувач бажає кілька кольорів одразу - розробники зможуть запропонувати спеціальні панелі з міксом відтінків.

У мода досить компактні розміри, тому його зручно використовувати і тримати в долоні при парінні. Основний матеріал корпусу - це анодований алюміній. Саме цей матеріал забезпечує міцне покриття мода і його тривалий експлуатаційний термін.

Особливість пристрою - відсутність будь-яких плат. За продуктивність сквонка відповідають матеріали контактів і коннекторів, виготовлених з технологією посріблення. 510-й коннектор дає можливість використовувати з модом величезну кількість сучасних баків і дріпок для боттомфідерів.

У комплекті користувач отримує флакон для рідини об'ємом 6,5 мл. Для такого формату пристроїв цього буде цілком достатньо.

Вартість девайса складає 200 доларів.

buy ticket