1 липня 2017, Одеса
Придбати квиток
Підсумки 2017

Вейпери підкорили Одесу! На березі Чорного моря відбулася вейп-тусовка Ukrainian Vapor Week 2017!

1 липня в Одесі відбулася перша вейп-вечірка на березі Чорного моря – Ukrainian Vapor Week 2017. Шанувальники вейп-культури насолоджувалися не лише морським бризом на одному з найкращих пляжів Одеси, але й парили десятки смачних рідин, брали участь у конкурсах, знайомилися з виробниками вейп-продукції з України, Росії, Малайзії та інших країн.

 

Особливість цього івенту полягає в його новому форматі: крім виставкової зони, вейпери тусили до ранку на локації Ukrainian Vapor Week!

 

Захід відзначився безліччю активностей:

• всесвітньо відомий флешмоб Mannequin Challenge;

• фотоконкурс «Селфі з русалками»;

• турнір з армрестлінгу, який визначив найсильніших гостей;

• виступ крутого бітбоксера та майстер-клас з бітбоксу.

 

Ще більше подарунків отримали відвідувачі, які активно займалися спортом! Щасливчик, який присів більше за всіх, став власником смачних рідин від експонентів виставки.

Крім жиж, гості отримували сертифікати на ювелірну продукцію від Prisma та сертифікат від барбершопа BRBS.

Під час шоу-програми відомий вейп-блогер Міхей Медведєв провів справжній «Vape-вирок». Вейп-компанії та їхню продукцію оглядав гуру вейпінга та визначав найкращих з кращих. Міхей блискуче впорався з цим завданням!

Спільно з DJ Саня Димов і Dmitriy Desire вони прокачали івент чудовою музикою та створили атмосферу яскравої пляжної вечірки.

Офіційний партнер Ukrainian Vapor Week 2017, компанія JamVape.Me презентувала на заході 200 пляшок смачних рідин, які відвідувачі тестували та отримували в якості гівевеїв.

Організатор заходу Smile-Expo впродовж 11 років успішно проводить виставки в Європі та країнах СНД. Івенти від компанії, присвячені вейп-культурі, сприяють подальшому розвитку вейпінга та роблять цю галузь ще масштабнішою!

До зустрічі на наступному Ukrainian Vapor Week!

buy ticket